Już dzisiaj rozpoczynamy niezapomnianą podróż w czasie z Vivat Vasa! O godzinie 19:00 zapraszamy Was serdecznie do Fosy Miejskiej na Spektakl Historyczny – gwarantujemy niezapomnianą dawkę humoru. A już o 21:00 zapraszamy wszystkich na Stacja Mikrostyk, gdzie czekać będzie na Was koncert zespołu Ex Usu.
Pogoda zapowiada się wybornie, więc przybywajcie do Gniewu całymi rodzinami – zapowiada się niepowtarzalna okazja do spędzenia weekendu w Gniewie!

To też odpowiedni moment, aby przestawić naszych partnerów:

VIVAT Grupa Azoty!
Z przyjemnością informujemy, że drugi rok z rzędu do naszych partnerów dołącza Grupa Azoty! Lider krajowego rynku nawozowego i jedna z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie.
Dziękujemy! Wasze zaangażowanie pomoże nam kultywować polską historię oraz zorganizować największy XVII-wieczny Festiwal Historyczny w tej części Europy.
VIVAT Totalizator Sportowy!
Informujemy, że Totalizator Sportowy właściciel marki Lotto jest Partnerem wydarzenia „Festiwal Historyczny Vivat Vasa! A.D. 2023”.
Więcej informacji o partnerze znajduje się na stronie https://www.totalizator.pl oraz www.lotto.pl.
VIVAT Gaz System!
Informujemy, że Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest Sponsorem wydarzenia „Festiwal Historyczny Vivat Vasa! A.D. 2023”.
Więcej informacji o spółce GAZ-SYSTEM, znajduje się na stronie www.gaz-system.pl.
VIVAT Nasi sponsorzy strategiczni!
-Grupa Polmlek!
-Cezary Zawadziński!
-Alarmtech!
Honorowy patronat nad wydarzeniem objął JAROSŁAW SELLIN – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Projekt dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu Patriotyzm Jutra.